Yeni tarama paketimiz.21-11 2012..

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,740
44,228
denize sıfır
Son İzmir sahaf gezimizde Doğuş kitap talanında aldıklarımız..İlkhan Tok her ne kadar (sen benim arşivimi 2 yılda ancak bitirirsin:)) dediysede arada fırsat yaratıp tarayacağım.:)Kitaplar Rodeo yaynı değildir,okuyabilirsiniz.:)

007xox.jpg

002iqi.jpg

003vyv.jpg

004qxq.jpg

001pvp.jpg

005ama.jpg

008iti.jpg

006trt.jpg

009nxn.jpg

010hmh.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

abartman

Onursal Üye
13 Ocak 2011
2,000
11,953
Aksoy'dan çıkan Tarzan'da kapakta Russ Manning ismine yer verilmesi dikkatimi çekti. Herhalde çizeri kapakta duyurmanın çok çok ender örneklerinden birine şahit oluyoruz bu sayıda. Ayrıca ya editörünün Russ Manning'e önem verişinin göstergesi ya da bu çizerin Tarzan'a kattığı şeyleri önemseyen okuyucular bulunduğunun farkındalığıyla yapılmış hoş bir jest.

Taranmasını heyecanla bekleyeceğim Büyük Beyaz. Şimdiden teşekkürler.

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,740
44,228
denize sıfır
Taraması iyi durumda olanları taramam,bunlar hoşuma gittiği için aldım taramaya oturunca listeleri kontrol edeceğim.

bayposta

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
21 Ocak 2011
2,002
20,607
Delta daha önce okumadığımız bir kitaba benziyor öncelik verebilrsen seviniriz.

abartman

Onursal Üye
13 Ocak 2011
2,000
11,953
Tarzan aşağıdaki linkte tam seri olarak taranmış durumda..
http://www.cizgidiyari.com/forum/tarzan/15553-tarzan-aksoy-yayincilik-sirali-liste.html
Diğerlerindende olabilir bakmadım..

Gerçekten her üçünde de Russ Manning ibaresini kullanmışlar. Yayın yönetmeni Yalvaç Ural olduğuna göre, Manning'e bu ayrıcalığı tanıyan da o olsa gerek. Aslında seri daha uzun ömürlü olsa ve başka çizerlerden de serüvenler yayınlansaydı onların ismine kapakta yer verilip verilmediğini görür, böylelikle Manning'e iltimas geçilip geçilmediğini anlardık.

gizliozne

Yeni Üye
21 Haz 2010
125
45
Sabırsızlıkla bekliyorum. Umarım çok gecikmezsiniz. Çok sağolun, iyi ki varsınız.

timed

Onursal Üye
19 Eki 2009
2,330
9,560
Harika kitaplar dostum.
West 3. kitap sitede var . Ben taramıştım.

ilkhantok

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Ara 2010
1,981
29,062
Mersin
Son İzmir sahaf gezimizde Doğuş kitap talanında aldıklarımız..İlkhan Tok her ne kadar (sen benim arşivimi 2 yılda ancak bitirirsin:)) dediysede arada fırsat yaratıp tarayacağım.:)Kitaplar Rodeo yaynı değildir,okuyabilirsiniz.:)

şimdi öyle kitaplar gösterdin ki, gerçi ben 2 sene demedim ama:p, birlikte paylaşacaklarımız bu güzeller arasında birazcık bekleyebilir sanırsam :d

doruk

Onursal Üye
19 Mar 2010
355
4,876
Ümraniye
Gerçekten her üçünde de Russ Manning ibaresini kullanmışlar. Yayın yönetmeni Yalvaç Ural olduğuna göre, Manning'e bu ayrıcalığı tanıyan da o olsa gerek. Aslında seri daha uzun ömürlü olsa ve başka çizerlerden de serüvenler yayınlansaydı onların ismine kapakta yer verilip verilmediğini görür, böylelikle Manning'e iltimas geçilip geçilmediğini anlardık.

Tarzanla eşzamanlı yayınlanan Zorro ve Lady Rawhide 1. sayı kapağındada tüm kadro görünüyor.

MCGREGOR
MAYHEW
MUSHYNSKY

http://www.cizgidiyari.com/forum/zorro/13696-zorro-ve-lady-rawhide-aksoy-yayincilik-sayi-01-zorronun-kacaklari.html

abartman

Onursal Üye
13 Ocak 2011
2,000
11,953
Acaba Aksoy'un genel tavrı böyle miydi diye yayınladığı diğer kahramanların da kapaklarına göz attım ama nafile. Bay fırtına, Julia ve hatta her bir çizeri önemli adamlar olan Conan serisinde bile kapaktan vermemişler çizer isimlerini. Demek ki bir iltimas söz konusu bazı çizerlere. :)