TUM YAYINLAR-TEK LINK-TUM ARSIV

savok

Admin
30 Eki 2009
19,995
83,754
Kasımpaşa
Sayın muharremdayioglu üyemiz, sitemizde toplu link paylaşımı yasaktır.
Tek tek açılan konularda konu açan kitap paylaşan arkadaşların her ne kadar bir beklentileri olmasa da bir teşekkür yazısı yazılmasını ya da beğeni almaları, konu hakkında bilgileri olanların bilgilerini aktarmaları bir sohbet ortamı yaratılması öncelikli hedefimizdir.
Bu nedenle link kaldırılmıştır.
Saygılarımızla.

socrates

Yeni Üye
27 Mar 2023
12
32
Sayın Administrator Savok,

Toplu link paylaşımının uygun bulunmadığını bu nedenle de yeni üye "muharremdayioglu"nun Martin Mystere'lerle ilgili paylaşımına ait linkin silindiğini belirtmişsiniz.

ESATTR'in VAMPİRELLA-Warren Publishing (Tam Seri) ile igili blog linkine izin verdiniz. 100 kusur tane dosya var.

"Fate"in Ay Şövalyesi - Siyah, Beyaz & Kan linki 5 ayrı çizgi roman kahramanın pekçok dosyasına açılan kapı. İzin verdiniz.

Birisi bir saat içinde yüzün üstünde dosya yükledi. İzin verdiniz.

Tex Willer 100'er adet toplu halde hala ulaşıma açık.

Kararınız uygulamalara ters.

Kararınızı tekrar gözden geçirmeniz ve yeni üye "muharremdayioglu"ndan özür dilemeniz gerekmez mi?

murats

Onursal Üye
5 Şub 2011
1,224
5,065
Ayırdına varmanız gereken şey şu sevgili diyardaşım;
örneklediğiniz o -toplu- paylaşımların hepsi,
o içerikleri tarayan/balonlayan kişinin ta kendisi tarafından yapılmıştır.

Muharrem beyin toplu paylaşımında ise, onlarca farklı kişinin taramalarının, orijin noktasından başka bir yerden indirilmesi ve orijin paylaşım sayfalarına ziyaretin artık gerekmemesi durumu var.

Savok'un mesajını tekrar okuyunuz. Mesajında, beğeni, teşekkür, download ve sohbet oluşumunun hedeflenişini çok net açıkladığını göreceksiniz.
Kırmızı yazdığınız (kızgınlık anlamında), ve doğru anlamadan iğneleyip yargıladığınız için, Savok'tan özür dilemeniz gerekmez mi?

Son düzenleme:

socrates

Yeni Üye
27 Mar 2023
12
32
Sayın Onursal Üye MURATS,

Sayın Administrator SAVOK,

İlk iki örnekte o kişilerin taraması ve balonlaması var. Bu farklılık arzediyor. Öğrendim.

Ücüncüsünün taraması ya da balonlaması olduğunu sanmıyorum.

Tex olayı da tarama/balonlama kapsamında istisna olabilir. Öğrendim.

Anlaşılan Ben de forum kurallarından bihaberim.

Kırmızı rengi kızgınlık nedeniyle değil, dikkat çekmek için seçtim. Konunun tarafı değilim. kızmamı gerektirecek bi durumda yok.

Art niyetli yazmadım, iğneleme, yargılama amacıyla da hareket etmedim.

Sadece düşüncemi ifade ettim.

ÜSLÜBUM İÇİN, YANLIŞ ANLAŞILMA İÇİN, BOŞ YERE SİZİN VE DİĞER YETKİLİLERİN ZAMANINI ALDIĞIM İÇİN, DÜŞÜNCESİZLİĞİM İÇİN, ANLAMADAN OLAYA DAHİL OLDUĞUM İÇİN, İĞNELEME İÇİN, YARGILAMA TERBİYESİZLİĞİ İÇİN BAŞTA SAYIN SAVOK'TAN, SİZDEN, DİĞER YÖNETİCİLERDEN VE ÜYELERDE ÖZÜR DİLERİM.

balkatan

Onursal Üye
5 Tem 2009
999
4,724
"Gerçek şimşeği fikir bulutlarının çarpışmasından ortaya çıkar." kimin olduğunu hatırlıyamıyorum ama 50 yıl önce okuduğum bir söz. Herkes düşüncesini söylemeli, sorusunu sorabilmeli ve cevabını almalı. Diğer okuyanlarda bundan yararlanmalı. Temelde hoş bir dialog oldu ve tatlıya bağlandı. Ben çok beğendim. Tarafları tebrik ediyorum ve saygıyla selamlıyorum.