Tex 759 Borneo Korsanları

daltas

Çeviri & Balonlama
14 Haz 2009
1,656
137,743

dq6c4wls0f8opvp9g.jpg

Çözünürlük; 2400x3400

Sayfa Adedi: 113

Çeviri ve balonlama, kapak ve diğer sayfa düzenlemeleri tamamen bana aittir.

Macera tam gaz sona eriyor! Boselli sayesinde Mefisto'dan sonra Kara Kaplan'a da veda ediyoruz!

Bu sayı Türkiye'de ilk defa tarafımdan yayınlanmaktadır.

İYİ EĞLENCELER!!!

Zeljko

Yeni Üye
12 Ara 2023
46
325
Aşık aşkına "Koskoca şehrin hiç gelmediğin sokaklarında bile seni görme umuduyla etrafa bakmanın nasıl hissettirdiğini bilmiyorsun." derken aslinda farkinda olmadan daltas'ın tekslerini beklerken sürekli siteyi kolaçan eden bizleri anlatmış.Ellerinize sağlık koca yürekli daltas

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,407
Uzun zamandır bir şeyler yazmak bile lüks haline gelmişti benim için.
Değerli üstadımız Daltas'ın inanılmaz eserleri ise bizlere yaşam enerjisi veriyor.
İyi ki varsınız kıymetli üstadım.
Çok güzel değerler üretiyorsunuz.

Çizgi romana gönül veren bütün dostlar adına tekrar tekrar teşekkür ederim.
Sitenin yeni dizaynı çok güzel birde mobil sürümü olsa ( varmı bilmiyorum bu arada ) daha güzel olur sanırım.

rcihan71

Aktif Üye
24 Eyl 2009
354
710

dq6c4wls0f8opvp9g.jpg

Çözünürlük; 2400x3400

Sayfa Adedi: 113

Çeviri ve balonlama, kapak ve diğer sayfa düzenlemeleri tamamen bana aittir.

Macera tam gaz sona eriyor! Boselli sayesinde Mefisto'dan sonra Kara Kaplan'a da veda ediyoruz!

Bu sayı Türkiye'de ilk defa tarafımdan yayınlanmaktadır.

İYİ EĞLENCELER!!!

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,059
75,889
hiçbiryerde :)
Son sayfasına kadar her karede heyecan dozu artarak devam eden bir maceraydı.
Ayrıca tam bir savaş sanatı kitabı gibi de okunabilir bu öykü. Taktikler, aldatmalar,
ikili oynamalar, savaşın acımasızlığı, dehşeti vb... Yıllar sonra güncel seriyi yakalamak,
güncel bir sayıyı okumak da ayrı keyifliydi.
Bizlere bu keyfi yaşatan "daltas" üstat, harika emekleriniz için ne kadar teşekkür
etsek az. Sağ olun, var olun.

balkan

Onursal Üye
27 Şub 2016
2,839
28,037
İtalya'da 5 Ocak 2024'te satışa çıkan bir kitabı sadece birkaç hafta sonra Türkçe olarak okuma lüksüne sahip olmamızı sağlayan @daltas üstadımıza minnettarlığımı ifade edecek kelime bulmakta zorlanıyorum. Yürekten teşekkürlerimi sunuyorum.

Üstatlar söylenecek herşeyi söylemişler, söylediklerinin altına imzamızı atip, teşekkür edelim. Teşekkürler @daltas Üstat