Teks Arizona Alevler İçinde! Renkli- Çeviri Balonlama

serifengin

Onursal Üye
23 Eki 2009
2,616
6,043
İstanbul-İzmir
Şimdi diyeceksiniz ki senin ne işin olur Teks'le?
Bir hayli önce kalkışmıştım bu işe ama fırsat olup el atamamıştım.
Bir boşluk yakalayıncada dayanamadım el attım işte :)
4 parça halinde sunacağım Teks özel albüm numara 5 özgün adlı çizgi romanımızın birinci bölümü siz Teks severlerin huzurunda!

oadn001b.jpg

Sıkıntılı günlerimde desteğini esirgemeyen üstüne üstlük geçen gün doğum gününü de kaçırdığım, gönlümüzün kahramanı olan sevgili Nadir abimizin (Gulyabani) şahsında siz çizgi roman severlere nacizane hediyemizdir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Doktor Kim

Aktif Üye
17 Mar 2011
325
14,146
Sıkıntılı günler için çok geçmiş olsun sevgili dostum.

Sıkıntılı günler için çok geçmiş olsun sevgili dostum. Çok güzel bir iş çıkarmış olmalısın muhakkak ama linkin onarıma ihtiyacı var şimdiden.
"File Belongs to Non-Validated Account.
The resource you are trying access belongs to an account that has not yet been validated
Still have questions, or think we've made a mistake? Please contact support for further assistance." diyor Mediafire..

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
72,401
Teşekkürler sevgili şerif.Sitemizde special serisinin sanıyorum ilk üç macerasını:
Özel Albüm 01 - Büyük Macera
Özel Albüm 02 - Kanunsuz Topraklar
Özel Albüm 03 - Yılan İşaretleri
Paylaşıma verilmişti sizde ''Özel Albüm 05 - Arizona Alevler İçinde'' paylaşıma vermeye başladınız 4.macerası renkli olarak paylaşıma verilmişmiydi.
Emeğiniz ve değerli çalışmalarınız için TEŞEKKÜRLER ediyorum.

serifengin

Onursal Üye
23 Eki 2009
2,616
6,043
İstanbul-İzmir
Hocam inanın Teks okumam :)
Onun içinde sıralama falan nasıldır bilgim yok.
Sadece Çizgi Diyarı okuyucuları için kalkıştığım bir iş bu :)

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
72,401
Sitede tex okurları hayli revaçta sonuçta bizler için harçadığın emek taktire şahan,diğer TEX sever dostlarımız konu hakkında açıklama yapacaklarını umuyorum.

uzung

Yönetici
Yönetici
14 Ağu 2009
3,398
26,340
İstanbul
Bu kadar olur. Gerçekten Arizona alevler içinde.
Şu anda ajanslara geçilen haber.
Arizona'da orman yangınına müdahale eden 22 itfaiyeci, rüzgarın ani yön değiştirmesi ve kontrolden çıkması sonucu yanarak hayatlarını kaybettiler

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,215
Sarıyer
Okuduğum 52 sayfa boyunca bırakın alevi, kıvılcım bile çıkmaması, Arizona'nın ateşe dirençli olduğunun göstergesimidir bilemedim ama bu şık hediye için Şerif'e teşekkür ederim.

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,740
44,232
denize sıfır
Vay vay vay..:D Gündüz indiremedim ama karpuzu dolaba koydum şimdi iniyor Arizona ateşini söndürelim hemen. Eline sağlık sevgili dostum..

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,067
76,155
hiçbiryerde :)
Sevgili üstadım, ben de Tex neredeyse hiç okumam, üstelik Tommiks/Teksas ile muadillerini hep okurdum ve hala da okumaktan büyük keyif alıyor olsam da; nedense Tex ile pek barışık olamadık bunca yıldır, çalışmayı indirdim ve kısaca baktım; tercüme İtalyancadansa hiç anlamam, İngilizceden ise orijinalini hiç görmediğim halde; çevirinin kalitesi çok net belli oluyor hemen, balonlamadan da hiç anlamam; ama gördüğüm kadarıyla o da müthiş olmuş, gerçekten çalışma her yönüyle muhteşem olmuş elinize sağlık üstadım.

Daha da muhteşemi ise; Tex okumadığınız halde, sadece Tex okuyucusu arkadaşlarımız için bu işe kalkışmanız, bu durumda Tex pek okumasam da; okumamam olmaz, yıllardır takipçisi olmadığım Tex’i sizin çalışmalarınızda okuyacağım artık üstadım, bu kadar yüksek kalite; bana Tex’i paşa paşa okutturur, çok teşekkür ederim üstadım, ellerinize sağlık.

“Arizona Alevler İçinde”:
Güngör ağabeyin de belirttiği gibi; Arizona bugünlerde gerçekten alevler içinde, olsun; yanar yanar yine Arizona kalır, tıpkı Kutsal Çizgi Roman gibi, ölümsüz.

Bir gün mutlaka uçacağız...

Sevgili findıkfındık üstadım duygulandırdınız beni.
Yıllar olmuştu dinlemeyeli bu şarkıyı.
Hiçbir anısı yoktur bende halbuki:
Emir Kusturica ise "çingeneler zamanı" ile
kalbimden vurmuştur.Bu da onun sonraki filmlerinden biri.
Yıllarca çalıştığım Anadolu'nun köy ve ilçelerinde bu filmleri izledim,
şarkılarını dinledim,onlarla sevdim,güldüm, ağladım...
İşte böyle birden bir çok şey aklıma geldi,
eyvallah dostlar...

Vergilius

Onursal Üye
25 Nis 2009
5,697
4,881
Allah razı olsun iyiki el attın bu işe. Nadir abimizin doğum günü hep süpriz hediyelerle kutlandı böylece ne güzel :)

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,846
137,902
Güzel olmuş:D devamıda gelsin.
Eline sağlık kasabanın şerifi.
Teşekkür ederim.

SECRET1962

Onursal Üye
27 Eyl 2009
412
2,741
akhisar
Teşekkürler, bu her zaman okurken büyük zevk veren Teksin yeni bir macerasında bizi buluşturduğun için.

Tombrax

Aktif Üye
3 Ağu 2010
397
349
İzmit/Gölcük
çizgiroman'ın kurduğu bağ böyle oluyor ! insan hiç okumadığı bir şeyi arkadaşları okusun diye uğraşıp çeviriyor ve paylaşıyor. teşekkürler Şerif abi.