Örümcek Adam Bilka Yayınları 074 Ahtapotun Kolları

f.erince

Süper Üye
6 Eki 2009
521
2,686
Bu sayıdaki çizimleri de öyküleri de pek beğenmedim ama listeden bir kırmızı daha gitsin, listemiz masmavi olsun diye paylaşıyorum. Tarama bana ait değil. Kimin olduğu da herhangi bir yerde belirtilmemiş. Kendisine teşekkür ederiz, adını bilsem zevkle belirtirdim, kusura bakmasın.

Sevgili nireng'e armağan ediyorum, kabul ederse sevinirim.

Keyifli okumalar:cool:

Gelelim kitabın içeriğine:

Ahtapotun Kolları:
Dr. Ahtapot'un kolları güvenlikli bir hapishaneden kaçar ve tüm engellemelere rağmen sahibini de kurtarmayı başarır.

İçimdeki Düşman:
Örümcek Adam Dr. Ahtapot'u yakalamayı başarır.

Katil Palyaço:
Örümcek Kadın'ın bir macerası dolgu olarak kullanılmış. Psikolojik sorunları olan bir palyaço kadınları öldürmektedir.

Tilkinin Son Şansı:
Örümcek maceralarında sıkça gördüğümüz yaşlı hırsız Tilki ve Gümüş Samurla birlikte bir macera.

001hdh.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

ulucak

Süper Üye
8 Eyl 2012
1,063
2,797
bu sayıları yıllar önce okumuş ve biriktirmiştim.bir kısmı çalıştığım işyerinin taşınması sırasında atılırken bazı arkadaşlar almış onlara gitti.bir kısmı annemlerin kömürlükten çıktı geldi şuan elimde 30-40 sayı kadar ama hangi sayılar bilemiyorum bakmak lazım.malesef tarayıcım yok listedeki kırmızılarla bir karşılaştırsam belki aralarında sitede olmayan bazı sayılar çıkar ve bir şekilde siteye kazandırabiliriz.

seymin

banned
15 Ağu 2009
225
239
bu sayıları yıllar önce okumuş ve biriktirmiştim.bir kısmı çalıştığım işyerinin taşınması sırasında atılırken bazı arkadaşlar almış onlara gitti.bir kısmı annemlerin kömürlükten çıktı geldi şuan elimde 30-40 sayı kadar ama hangi sayılar bilemiyorum bakmak lazım.malesef tarayıcım yok listedeki kırmızılarla bir karşılaştırsam belki aralarında sitede olmayan bazı sayılar çıkar ve bir şekilde siteye kazandırabiliriz.

Biz tararız.. ulaştırın bize bir şekilde :)

12 Şub 2010
15,006
544,109
Ahtapot, çizgi romanların can simidi
Tarkan, Karaoğlan, Conan, Batman, Örümcek Adam ve daha niceleri Ahtpotla boğuştu

Ben ahtapotun meze tabağındaki çeşitlerini severim:D

Teşekkürler f.erince

dynamo

Onursal Üye
3 Eyl 2009
3,180
4,086
Eski listeyi not almıştım.Orda sayı 107 Büyük Savaş geçiyor.Kontrol etmeniz mümkün mü?

Örümcek Adam Bilka Yayınları Sayı 106 Sakin ol Örümcek (1. Bölüm)
Örümcek Adam Bilka Yayınları Sayı 107 Büyük Savaş
Örümcek Adam Bilka Yayınları Sayı 108 Çok Aptalsın Örümcek (1. Bölüm)

f.erince

Süper Üye
6 Eki 2009
521
2,686
Eski listeyi not almıştım.Orda sayı 107 Büyük Savaş geçiyor.Kontrol etmeniz mümkün mü?

Örümcek Adam Bilka Yayınları Sayı 106 Sakin ol Örümcek (1. Bölüm)
Örümcek Adam Bilka Yayınları Sayı 107 Büyük Savaş
Örümcek Adam Bilka Yayınları Sayı 108 Çok Aptalsın Örümcek (1. Bölüm)

Sevgili dostum, sayıların adları hep ilk maceranın adı olduğu için ben de öyle yazdım. Kitabı ben taramadığım için emin değilim. Belki içerik tamamen yanlış bile olabilir.

nireng

Çeviri & Balonlama
20 Nis 2010
439
3,797
kabul ederse ne demek :))
bu hikayeler 74. sayının içinde de geçiyor. ama hangisi doğru bilmiyorum.

nireng

Çeviri & Balonlama
20 Nis 2010
439
3,797
Bu sayı 107 değil. 74.
Yükleyen arkadaş herhalde kapakları karıştırdı.
uzaklardan bir dosta kontrol ettirttim.

107'deki Hikayeler;
Büyük Savaş
Yeter Artık Yeter (8. Bölüm) (Ka-zar)
Nevyork'tan Kaçış (9. Bölüm) (Ka-zar)
Ölmek İstiyorum (10. Bölüm) (Ka-zar)