Mediafire'dan Oluşan Seriler

abdullah

Çeviri & Balonlama
17 Nis 2011
1,372
3,552
Midgard
Arkadaşlar yakın zamanda taşınacağım yeni eve internet bağlatmayacağız bu yüzden olabildiğince çizgi roman indirmeye çalışıyorum araştırdım biraz ama genede sizlerin yardımınıza muhtacım haftaya taşınacağız bu yüzden araştırmak için fazla zamanım yok onun yerine yarım bıraktığım serileri indiriyorum.Sadede geleyim.Acaba tamamı mediafire'dan indirilebilen Teks,Teksas,Tommiks,Martin Mystere,Mister No,Zagor serileri varsa bunlar hangi seriler söyleyebilirmisiniz.Gerçekten vaktim yok araştırmaya sınavlarım var bu yüzden yardımcı olursanız sevinirim.Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

ccahitkar

Onursal Üye
30 Eki 2010
4,805
2,632
metu
Öyle bir indirim şekli yok.Olmasıda zaten anlamsız.Emeğe saygı göstermek lazım.Artık geri kalanıda arkadaşınızın evinden indirin.Anlamadığım şey internet bağlantısı olmayan bu ev dağ başındamı.Bildiğim kadarıyla köylerde bile internete giriliyor.

ozaki

Süper Üye
4 Kas 2010
1,577
1,371
Taşınmadım, taşınmadık ama birçok şeyi bende yaşadım..
Düşünüyorum.. 1 günde koca siteyi indiresydim acaba ne olurdu..
Kızıyorum kendime.. bir teşekkür bile edemedim..
Sıkılıyorum indirmekten..
Olmalıyım diyorum.. Bir şekilde..
Sevmek birazda sabır ister.. :)

abdullah

Çeviri & Balonlama
17 Nis 2011
1,372
3,552
Midgard
Dağ başında değil ama maddi nedenlerden ötürü bağlatamayacağız.

serifengin

Onursal Üye
23 Eki 2009
2,616
6,036
İstanbul-İzmir
gidiyorsun internet cafeye veriyorsun adama hafıza kartını flash belleği banada yolluyorsun bir kaç yüz lira diye dalga gececektim ama maddi imkansızlıklar yüzünden diyince durdum.
maalesef senin sorduğun şekilde bir sistem yok.
herkes gibi tek tek indirmek zorundasın ama...
ah keşke okuduğun indirdiğin kitablara bir doğru düzgün teşekkür etseydin yorum yapsaydın azcık forumla bütünleşseydin..
o moderatörler o tarama yapan güzel insanlar sana arşivlerini açar birde ayağına getirirlerdi..
bir bak yazdığın mesaj adedine ve içeriklerine....