Martin Mystere Almanak 1997 - Peder Dodgson'un Saplantısı

Calligrapher

Onursal Üye
5 Nis 2021
1,192
7,078
Değerli ihtiyardost üstat,
Bir gün Tex, ertesi gün Martin Mystere, başka bir gün Zagor ve daha niceleri! Hızınıza yetişmek mümkün değil...
Tüm paylaşımlarınız için çok teşekkürler, elleriniz dert görmesin...

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,090
36,878
İstanbul
Bir sorum var : paylaşımların yanında YENİ yazmasını istiyorum, ama bulamıyorum. Bazı paylaşımların yanında görüyorum. Nasıl yapabilirim acaba ?

Üstat, YENİ kelimesi eğer bir konuda okumadığın bir mesaj varsa çıkıyor. O konu ile ilgili tüm mesajları okuduysan YENİ kelimesi çıkmıyor. Bir çeşit uyarı-hatırlatma mekanizması aslında. İlgilendiğin bir konu varsa o konuya yeni mesajların geldiğini anlıyorsun. Konuyu açıp okuduğunda artık o YENİ kelimesini görmüyorsun. Yani paylaşımcının eklediği bir şey değil, sistem kendiliğinden gerçekleştiriyor.

ihtiyardost

Onursal Üye
12 Kas 2010
3,437
68,354
Karagümrük
Üstat, YENİ kelimesi eğer bir konuda okumadığın bir mesaj varsa çıkıyor. O konu ile ilgili tüm mesajları okuduysan YENİ kelimesi çıkmıyor. Bir çeşit uyarı-hatırlatma mekanizması aslında. İlgilendiğin bir konu varsa o konuya yeni mesajların geldiğini anlıyorsun. Konuyu açıp okuduğunda artık o YENİ kelimesini görmüyorsun. Yani paylaşımcının eklediği bir şey değil, sistem kendiliğinden gerçekleştiriyor.
Ben de nasıl bulamam diye kendi kendime kızmıştım.
Bilgilendirmeniz için çok teşekkür ederim.