Mandrake S106 Gangster Savaşı

atikos35

Onursal Üye
3 Ağu 2009
561
11,712

yzdr-I.jpg

murats

Onursal Üye
5 Şub 2011
1,226
5,076
Türkiye'de yayınlanan bütün maceralar bitince son paylaşımda bir mesajla haber verirsiniz değil mi?

Sanırım DAILIES'den Türkiye'de yayınlanan tüm maceraları paylaştınız, değil mi?
SUNDAYS'in tamamlanmasını bekliyoruz..

atikos35

Onursal Üye
3 Ağu 2009
561
11,712
Türkiye'de yayınlanan bütün maceralar bitince son paylaşımda bir mesajla haber verirsiniz değil mi?

Sanırım DAILIES'den Türkiye'de yayınlanan tüm maceraları paylaştınız, değil mi?
SUNDAYS'in tamamlanmasını bekliyoruz..

Yani an itibarı ile , 15 Sundays ve 20 Daily daha paylaşacağım. Bitme aşamasına geldi. Artık ondan sonra tek tük bulabilirsem çıkacaktır.

murats

Onursal Üye
5 Şub 2011
1,226
5,076

Yani an itibarı ile , 15 Sundays ve 20 Daily daha paylaşacağım. Bitme aşamasına geldi. Artık ondan sonra tek tük bulabilirsem çıkacaktır.

Aa, 7 gün sonra bitecek demek ki. :7: Günde 5 tane paylaştığınıza göre..

Horoz Şekeri yayınlarının 2009'da bastığı tek cilt Mandrake'yi de unutmayın, bugün aklıma geldi de. Eğer onları zaten çoktan dahil etmediyseniz diyorum elbette.

Onlar da taralı, zaten biliyorsunuzdur da..
Sihirbaz Mandrake ve Abdullah - Horoz Şekeri Çizgi Yayınlar - Çizgi Roman Diyarı

Sizin bu harika arşiv çalışması bittiğinde, hiç yayınlanmamış maceralar üzerine okumalar yapıp, incelemeler yazmayı düşünüyorum da, vakit bulabilirsem. Belki daha iyi olarak belirlediğim maceraların balonlaması daha öncelikli yapılır, gönüllüler tarafından.. Bu okumaya siz tamamladıktan sonra başlayacağım..

Hem de böylece, çocukluğumda beni en çok etkileyen iki çizgi-roman kahramanından birinin, Mandrake'nin, bugüne kadar hala hiç okumadığım, aynı güzellikteki bazı maceralarını keşfedebilirim..

Son düzenleme: