Lilith 04

altan

Yönetici
23 Eyl 2011
2,991
106,574

İyi okumalar...

dxlerlk12x5jf4vn3.jpg

eankara

Onursal Üye
24 May 2010
1,047
6,109
Bu Lilith cildi , gerçekten de çok güzel bir tatil günü sürprizi oldu . Hep , '' keşke bu çizgi roman serisi , mini seri olarak kısa sürede sonlanmasaydı ! '' diye düşünüyorum. Bana göre dünya tarihinde , Luca Enoch'un '' erdem '' kavramını gözönüne alarak , tarihin farklı noktalarında , masum insanlardan yana hareket eden Lilith senaryoları çalışmaları dahilinde daha pek çok değineceği olay vardı . Kurtuluş Savaşımızdaki pek çok cephede olduğu , örneğin dillere destan 57. Alay'ın akıllara durgunluk veren şiirsel savunması ya da İstanbul'un fethi gibi tarihimizdeki çok önemli olaylar başta olmak üzere , Lilith senaryolarına girebilecek daha bir yığın macerayı , çizgi roman olarak okusak çok iyi olmaz mıydı ? Kendi çizgi roman ortamımızın , üretim açısından şu günlerdeki pek de zengin olmayan durumu karşısında ( nedenleri saymakla bitmez tabii !! ) , çözümü yurtdışında üretilen eserlerde aramamız , bir başka üzücü durum aslında. Çok teşekkürler @altan . Sevdiğim Lilith maceralarını okumaya devam etmek , büyük keyif veriyor.