KIRLANGIÇ OYUNU ( Ölmek-Gitmek-Dönmek)-188sayfa

eankara

Onursal Üye
24 May 2010
1,056
6,158
Diyarımızdaki dostların paylaşımları , titiz seçimleri sonucu nitelikli eserler okumamı sağladığı gibi , ayrıca hiç tanımadığım ya da gözümden kaçmış olan sanatçıların çalışmalarıyla tanışmamı sağlıyor. Sn. @murtaza5 'in emekleri sonucu gördüğüm bu paylaşımındaki kapak çizimini çok beğendim ve de merakla kitabın sayfaları arasında göz gezdirmeme neden oldu. Zeina Abirached'in çizimleri bana uzaktan David Bouchard'ı ya da Persepolis'in çizeri Marjane Satrapi'yi hatırlattı. Bir nevi günümüz çizgi romanında '' modern grafik anlatım ''a da dahil edebileceğimiz , ilginç illustrasyonlar dizisi. Ancak , '' spoiler vermeyeyim'' düşüncesiyle senaryo özelliklerine girmeyeyim ama , bu tarz şaşırtıcı grafik anlatımla zaten bir hayli '' lirik '' özelliğe sahip anlatım , daha da cezbedici olmuş. Bu kitabı okuduktan sonra , sanırım sanatçının diğer çalışmalarını okumak için sabırsız olacağım ! Çok teşekkürler @murtaza5 , böyle bir eseri ve de daha da önemlisi , böyle bir sanatçıyı tanıştırdığınız için.

Son düzenleme:

akyıldız

Süper Üye
15 Nis 2010
1,783
2,658
Üstat. kitabı bugün okuma fırsatı buldum. Emekleriniz için çok teşekkür ederim. Konusu ve çizimleri muhteşem. Kitabın 51. sayfasınıda eklerseniz çok sevineceğim. Saygılarımla.

pam

Aktif Üye
27 Kas 2009
199
1,088
Tarzıyla Marjane Satrapi'yi hatırlatan bu eseri epeydir okumak istiyordum. Paylaşım hoş bir süpriz oldu.
Güzel bir eser.
Paylaşım, tarama için teşekkürler @murtaza5

Son düzenleme: