Julia N.151 - Dasvidania, Miss Kendall!

Calligrapher

Onursal Üye
5 Nis 2021
1,177
6,967
Buna sebep olabilirsem ne mutlu bana! Ben de yıllar önce sırf fumetti okuyabilmek için İtalyanca öğrenmeye karar vermiştim.
Güzel sözleriniz için çok teşekkür ederim.

steinbeck

Süper Üye
23 Şub 2012
1,420
3,034
Başta birkaç Julia okumuş beğenmemiştim. Sonra bir daha inceleyince çok iyi yazılmış ve çizilmiş bir seri olduğunu gördüm. Bizde 75. sayıya kadar okuduk, birkaç almanak da. İnşallah tamamını görürüz. Çok teşekkür ederim.

wolverine

Yeni Üye
27 Mar 2009
76
241
arkadaşlar italyanca bilmediğimden acaba bu formattaki dosyaları çevirebilen bir yapay zeka bilen var mı diye merak ediyorum. tek tek satırları yazıp okumayı denedim ancak inanılmaz zor ya da harf hatası yapınca olmuyor ve okuma akışını bozuyor. bilen varsa site veya program paylaşırsa sevinirim. bir şekilde bütün sayıları internetten bulurum. satışı ender ve yavaş olduğu için satın aldıklarımı okumaktan yıprandılar diyeyim. keşke türkiye de mangalar kadar sevilebilse karakter.

balkan

Onursal Üye
27 Şub 2016
2,839
28,037
arkadaşlar italyanca bilmediğimden acaba bu formattaki dosyaları çevirebilen bir yapay zeka bilen var mı diye merak ediyorum. tek tek satırları yazıp okumayı denedim ancak inanılmaz zor ya da harf hatası yapınca olmuyor ve okuma akışını bozuyor. bilen varsa site veya program paylaşırsa sevinirim. bir şekilde bütün sayıları internetten bulurum. satışı ender ve yavaş olduğu için satın aldıklarımı okumaktan yıprandılar diyeyim. keşke türkiye de mangalar kadar sevilebilse karakter.

İtalyadaki arkadaşım bana bunu önermişti ama ben kullanmayı beceremedim. Belki sizin işinize yarar.