İleri Demokrasi

Kadri Balta

Aktif Üye
27 Mar 2012
406
2,221
2333a708.jpg

krt60.jpg

12828089160.jpg

fft26mf1103701jbsb.jpg

karikaturler39958g.jpg

00174.jpg

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,740
44,236
denize sıfır
sevgili dostum,mizah sever olmanızı takdir ediyorum lakin siyaset formumuzun tercihi değil.bu uyarıyı dikkate almanızı rica ederim.

spikespiegel

Aktif Üye
10 Şub 2012
265
279
ankara
sevgili kadir balta ideolojik düşünceleriniz hiç bir şekilde bizlerin hükmü altına alınamaz. size ve düşüncelerinize saygı göstermek bizim boynumuzun borcu olduğu gibi sizlerinde başkalarına kırıcı gelebilecek söz ve davranışlardan uzak durmanız insani bir tutum olacaktır. bu nedenle diğer zümreleri kıracak paylaşımlarda bulunmanız yasaklanamaz ama yapmamanız saygıyla ve önemle rica edilir.

meselenin ikinci kısmıda büyük beyaz abimizin dediği gibi bu güzide sitenin takipçilerinin siyaset ve ideoloji üstü insancıl bir tavırla düşüncelerini ve duygularını ifade edebilecekleri bir yer olmasıdır. ben dahil bir çok üye sırf bu nezih ortamda bulunabildiğimiz için kendimizi şanslı hissediyor ve ailelerimize ve yakınlarımıza öneriyoruz.

üçüncü ve son olarakta bunun gibi kısır siyasi çekişmelerin diğer bir çok siteye vermiş olduğu saygınlık kaybıdır (ekşi sözlük- itü sözlük gibi) cizgi diyarı madem hepimizin onu bayağılığa karşı koruyup kollamak ta bizlerin görevidir.

umarım gerek muhattap olan arkadaşım gerekse diğer üyeler bu duygularımın onları veya ideolojilerini hedef almadığını ve sitenin tüm kullanıcılarına olan sonsuz sevgi ve saygımı anlayabilirler