Hikayeler 24 - Bir Meleğin Sesi

MZAMAN

Aktif Üye
3 May 2019
458
1,770
Yeni sezonda yeni kitaplarla bizleri mutlu etmenizi sabırsızlıkla bekleyeceğim. Tüm emekleriniz için teşekkürler, iyi ki varsınız.

Calligrapher

Onursal Üye
5 Nis 2021
1,193
7,083
Değerli ihtiyardost üstat,
Tüm hikayeleri birbirinden güzel olan bu harikulade seriyi bizlerle buluşturduğunuz için sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Bu vesileyle, şimdiden bayramınızı kutlarım.

aziz balıkçı

Süper Üye
9 Ağu 2020
3,044
8,580
Daha ne olsun dile kolay 24 serilik yeni bir arşiv. Tabi ki şimdilik sezon finali yeni sezonda daha neler gelecek İhtiyardost üstadımızdan. Eline yüreğine sağlık, Tüm paylaşımlarınız için teşekkürler. İyi ki varsınız. Sevgi ve Saygılar.

Meminca

Aktif Üye
24 Kas 2017
421
1,399
Ankara
Çok Kıymetli ihtiyardost, 24 kitaplık serinin tamamını okudum, her birisi konusu, çeviri kalitesi, tarama ve diğer işlemlerdeki ustalığı ile her türlü övgünün fevkinde, önceki ciltlerde indirdikten sonra bir an önce okuyabilmek için kısa teşekkürlerimi sunup geçmiştim, serinin bu son cildinde şunu söylemek isterim ki bizi kendine çok borçlu yaptın be ihtiyardost...

ihtiyardost

Onursal Üye
12 Kas 2010
3,437
68,392
Karagümrük
Çok Kıymetli ihtiyardost, 24 kitaplık serinin tamamını okudum, her birisi konusu, çeviri kalitesi, tarama ve diğer işlemlerdeki ustalığı ile her türlü övgünün fevkinde, önceki ciltlerde indirdikten sonra bir an önce okuyabilmek için kısa teşekkürlerimi sunup geçmiştim, serinin bu son cildinde şunu söylemek isterim ki bizi kendine çok borçlu yaptın be ihtiyardost...
Hatalı mesajdır, 2 defa yazıldığı için silinmiştir.Neden böyle oldu, anlamadım.

Son düzenleme:

ihtiyardost

Onursal Üye
12 Kas 2010
3,437
68,392
Karagümrük
Güzel mesajınız için teşekkürler. Ancak kitapların çevirisini ben yapmadım. Piyasada mevcut kitapları elimden gelen en iyi şekilde dijitalleştirip sizlerle paylaştım. Bu vesileyle bir müjdeyi de vereyim. İtalyancanın grameriyle ilgili çalışmalara başladım. Günde ortalama 2 saat harcıyorum bu işe. İnşaallah 1 sene sonra sizlere kendi çeviri ve balonlamamla Zagor başta olmak üzere çeşitli fumettileri sunmayı planlıyorum. Bakalım o günleri görebilecek miyiz ?

Son düzenleme:

Dindar Diker

Çeviri & Balonlama
11 Nis 2009
2,457
8,513
İzmir
12 ciltlik koskoca külliyat. Toplamda 24 fasikül.
İlk cildin ilk sayısı olan "Paris Celladı" 15 Ekim 2022'de paylaşılmış.
12. cildin son fasikülü olan bu sayı ise 25 Haziran 2023'de...
Yani koskoca külliyat 8 ay gibi kısacık bir sürede harika tarama ve düzenlemelerle
İhtiyardost'umuz tarafından biz çizgiroman severlere sunulmuş.
Müthiş bir emek ve çalışma...
Bu özverili çalışmalarınız için tüm forum adına teşekkürü bir borç bilirim, değerli üstadım.