Hey Teksas Ceylan Yayınları 3. Seri 070 İMAJ (21.10.1963)

12 Şub 2010
15,006
543,833
file

Saygılarımla​

Moderatör tarafında düzenlendi:

yaşlıkurt

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
25 Mar 2011
847
20,209
Germany
Teşekkürler hocam. 2.jpg'de sayfanın solundaki yazılar çok bozuk. İmaj olarak verdiğiniz için yazıyorum. Belki tam olarak paylaştığınız da güzel olur. Saygılar sunarım.

12 Şub 2010
15,006
543,833
Teşekkürler hocam. 2.jpg'de sayfanın solundaki yazılar çok bozuk. İmaj olarak verdiğiniz için yazıyorum. Belki tam olarak paylaştığınız da güzel olur. Saygılar sunarım.

Yirmi fasikül bir arada çok sıkı bir şahıs cildinden tarama yaptım sevgili yaşlıkurt. Cildi parçalasam bu kez daha kötü olacak. Bu nedenle bu ciltteki fasiküllerin imaj paylaşımını yapıyorum. Yazıların bir tek harfi yitmesin diye cildi tarayıcıya bastırmaktan kollarıma kramp girdiğine inanın:)

Öte yandan bu maceralar diğer Teksas serilerinde defalarca yayınlandı ve Diyarda paylaşılmış durumdadır. Ama kapaklar ki, çok haklısınız sadece bu kapaklar için paylaşım yapmak şart.

Daha önce açıkladığım gibi, kapaklar ve ilk-son sayfalar elde olduktan sonra, diğer sayfaları başka paylaşımlardan ekleyerek bu fasikülleri oluşturmak mümkündür. Bunu daha önce de belirttiğim gibi zaman içerisinde kimi dostlarımız buna el atarak yani tam fasikül oluşturarak paylaşımda bulunabilirler.

Selam, sevgi ve saygılarımla...

palio68

Guest
4 Ağu 2012
1,338
26,084
Bursa
Değerli paylaşım ve emeklerin için çok teşekkürler Haluk abi, bu şekildeki
ciltlerin ne denli zor olduğunu şahsen iyi biliyorum. Sözünü ele aldığın gibi
öncelik olarak bu serilerde kapakların önemi daha sonrasında içerikleri
yerini alır ne de olsa tüm seriler içerik olarak aynı.