Gordon Tay Yayınları 3. Seri Sayı 19 - Ming'in Oğlu

Colinmccay

Yönetici
27 Haz 2009
7,008
10,909
Gordon Tay Yayınları 3. Seri Sayı 19 Ming'in Oğlu

gordontayyaynlar3serisa.jpg

mediafire:

Moderatör tarafında düzenlendi:

neptunn

Süper Üye
27 Tem 2009
1,871
4,999
Sevgili dostum ; Maşallah Gordon'ları tek başına yüklendin götürüyorsun.Emeğin oldukça fazla ve özverili.
Herşey için teşekkürler.Sağlıcakla kal.

süperego

Süper Üye
20 Haz 2009
1,856
162
Mars
Birkez daha çok teşekkürler.Aslında sadece teşekkür yetmez ama elimden başka birşey gelmiyor.Ellerine emeğine sağlık.

magarsus

Yeni Üye
25 Eki 2009
33
1
adana
emek verdinizi çok teşeşkür ederim

Türkçesi : Verdiğiniz emekler için çok teşekkür ederim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

hanefi

Süper Üye
13 Şub 2010
3,143
830
Emeği geçen herkese teşekkürler.

Kapaktaki resme dikkatle bakınca, uzay gemisinin "Uzay 1999"daki "Kartal"lara "çok benzediği" bilmem dikkatinizi çekti mi.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,997
83,858
Kasımpaşa
Sevgili dostum bozan,
ben çok iyi hatırlarım.
hele yatılı okuldaysan ve
korkudan tir tir titreyerek seyredip
yine de vazgeçemezsen hiç unutmazsın.
Acaba kim kimden etkilenmiş merak ettim.
Sevgiyle kalın.

murats

Onursal Üye
5 Şub 2011
1,230
5,082
Emeği geçen herkese teşekkürler.

Kapaktaki resme dikkatle bakınca, uzay gemisinin "Uzay 1999"daki "Kartal"lara "çok benzediği" bilmem dikkatinizi çekti mi.

Benzemiyor.
Birebir Space 1999'daki Eagle zaten o.
Gordon'ların bu kapakları Türkiye'de çiziliyordu. Ve sıklıkla çeşitli bilimkurgu filmlerindeki uzay gemisi figürleri Gordon'un arkasına yerleştiriliyordu. Bu figürleri için de mankenliği diğer dizilerin gazete fotoğrafları yapıyordu. Mesela ilk sayıdaki (50'lik seri) kapağın fonunda da Galactica (orjinalin) Cylon gemileri vardır. O resimdeki Cylon gemilerinin açılarını o yıllarda gördüğüm çok sınırlı sayıda olan Galactica dizisi fotoğraflarından hatırlıyorum. 1980'di. Çünkü ben de o gemileri o fotoğraftan ezberleyip çok çizmiştim :)