Galatasaray'ın Muhteşem Dönüşü!

caretta

Onursal Üye
24 Ağu 2011
2,948
23,834
Kıbrıs
Öyle bir maç oynandı ki inanılmaz!Komik bir şekilde golü kendi kalene
atacaksın;acemi işi bir penaltı ile 2-0 geriye düşeceksin.Abuk subuk
sarı kartlar görerek sahada gezinerek ilk yarıyı bitireceksin.Ama öyle
bir ikinci yarı ki arka arkaya 4 gol atarak maçı 4-2 alacaksın.İşte
büyük takım böyle olunuyor.Tebrikler Galatasaray.Bu galibiyet adminlerimiz Savok ve Tsubasa'ya ve forumumuzdaki tüm Cim Bom'lulara armağan olsun...

savok

Admin
30 Eki 2009
19,997
83,930
Kasımpaşa
Her Galatasaray maçında maç bitene kadar tüm iletişim kanallarımı kapatırım.
Gene benim için çok zor bir saatti.
Sonrasında güller açtı yüzümde..

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,067
76,130
hiçbiryerde :)
cim bom'u boşverin
sizin dönüşünüz muhteşem
olsun!
şaka bir yana
ben gs.lı değilim ama farketmez,
kim yenerse yensin
keyfini herkes çıkarsın derim!...

"penGO"

Süper Üye
12 Ara 2012
572
2,543
Dün Fener'in başına gelen bizim başımıza geldi. Allah iki katını verdi. Gülme komşuna gelir başına gibisinden... :)

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,606
35,129
İstanbul
Bu akşam maçtaydım ve şu an ayağımın tozuyla yazıyorum. İlk yarı bittiğinde arkadaşlarda pek ümit yoktu ama her nedense takım kötü bir görüntü çizse de, içimde 3-2 ya da 4-2 yeneceğimize dair bir his vardı. Bunu sürekli arkadaşlarıma telin ediyordum ve de öyle oldu. :) Özellikle 3 ve 4ncü gollerimizden sonraki sevinçlerimiz görülmeye değerdi, herkes birbirinden geçmiş ve sarmaş-dolaş olarak tem yurmuk olmuştu. Hele ki bir de tüm stadyumdakilerin cep telefonlarının ışıklarını yakarak oluşturduğu ambians gerçekten mükemmeldi. Neyse, daha fazla sözü uzatmaya gerek yok; bu takım her türlü engellemelere karşı söke söke şampiyon olacaktır.. Sevgi ve saygı ile..

Son düzenleme:

mhas25

Yeni Üye
15 Kas 2011
32
15
ben pek ortalarda görünmesende.sadece 10 yaşından beri bir çizgi roman okuyucusu yani 30 yıllık bir bir sevda.ve bu forumdaki değerli ustadların paylaşımlarını sinsi sinsi okusamda bugünkü GALATASAYIN geri dönüşüne kayıtsız kalamam.iyiki galatasaraylıyım.cim bom bomum benim.