Forum Yönetimine Teşekkür ve Mesaj...

bahadirhan

Yeni Üye
14 Ara 2011
8
6
değerli forum arkadaşlarım ve yöneticiler,
foruma bugün üye oldum bu forumun varlığını tesadüfen farkettim.üye olur olmaz vip gibi bir oluşum olmadığından hemen sevdiğim çizgi romanları indirmeye başladım.sağolun varolun.her şey için teşekkür ediyorum.yanlız şöyle bir sorunum var benim yaşım 43 küçüklüğümden beri iyi bir çizgi roman sever olmama ragmen herhangi bir arşivim yok.yani bu konuda sizlerle paylaşım yapamam. ancak buna karşılık iyi bir sinema arşivim var özellikle eski westernlere meraklıyımdır.içlerinde çizgi film,tarihi eski yeni ne ararsanız var. forum çizgiroman ağırlıklı olmasına rağmen eğer sinemayla ilgili bir bölüm açılırsa bu konuyla ilgili arkadaşlarla beraber elimden gelen desteği sağlarım.bu konuyla ilgili üyeler olursa ki muhakkak vardır.onlar içinde ve diğer arkadaşlar içinde yararlı olacağı düşüncesindeyim..

11 Nis 2010
594
587
Hoşgeldiniz,

Forumumuzda Sinema bölümü vardı,
Ama forum çizgi roman ağırlıklı olsun diye yakın zaman önce kaldırıldı.

bahadirhan

Yeni Üye
14 Ara 2011
8
6
Sn.büyük beyaz ilginiz için teşekkür ederim.inşallah paylaşım için ortam olur ve forumu parmakla gösterilen bir forum haline getirmek için ben de naçizane katkı sağlarım..

timed

Onursal Üye
19 Eki 2009
2,330
9,556
Hoş geldiniz.
Western ve bu konu ile ilgili bir film bölümü forumumuzda düşünülüyor.
Siz isterseniz , büyükbeyaz ' ın dediği gibi ilk etapta çizgi romanların keyfini çıkarın ve takipte olun.
Konu ile zaten yönetici arkadaşlarımız ve Sn serifengin ilgileniyorlar. Herhangi bir gelişmede muhakkak haberiniz olur.
Keyifli zaman geçirmeniz dileği ile.

reray

Yeni Üye
25 Kas 2011
9
0
bu çok değerli dergi ve çizgi romanları bizimle paylaştığınız üstelik te hiçbir beklenti içinde olmadığınız için tüm site kurucuları emeği geçen tüm arkadaşlara çok ama çok teşekkür ederim

DeadFool

Süper Üye
21 Ara 2010
558
311
Bende uzun süredir okurum ama tarama yapamam ve bilgisayar arşivim yoktu.Bende çeviri yapıyorum bu forumda herkese paylaşım için yer var aramıza hoş geldiniz

hanefi

Süper Üye
13 Şub 2010
3,143
830
Hoşgeldiniz.
İnanın tam yerine geldiniz.
Kardeşlik, özveri, paylaşım, hepsi burada.