Fantastic Four

Dindar Diker

Çeviri & Balonlama
11 Nis 2009
2,456
8,502
İzmir
Fantastic Four 041-045

ff04101.jpg

Bir süredir işlerin yoğunluğu sebebiyle paylaşım yapamıyordum. Beklettiğim için kusura bakmayın. İyi okumalar.

ulucak

Süper Üye
8 Eyl 2012
1,062
2,793
sevgili dostum öncelikle paylaşımlara teşekkürler 21-26 26-30 bende de sorun var media fire Invalid or Deleted File. diyor

ulucak

Süper Üye
8 Eyl 2012
1,062
2,793
yeni fantastikler gelmiş böyle beş beş indirme kolay artı iler de linkleri yenilemek te tekteke göre daha kolay olur şükrü kardeşimin thor'ları daha yarısı duruyor indiremedim bile cobra dostumuz gibi veya direnç 11 dostumuz gibi böyle paylaşım indirme yönünde kolaylık sağlıyor eline sağlık umarım linkler uzun süre sağlam kalır ve seri tamamlanır.

Dindar Diker

Çeviri & Balonlama
11 Nis 2009
2,456
8,502
İzmir
İngilizce'yi yarım yamalak değil de iyi bir biçimde bilsek okuruz anlarız bu Fantastik Dörtlü'yü...

Yanılmıyorsam tolgam nickli üyemiz 1. sayıyı şu aralar Türkçe'ye çeviriyor. Buna bende memnun oldum, çünkü ilk sayılar gerçek birer koleksiyon. Alfa Yayınları sanırım 150. sayıdan sonrasını basmıştı 90'lı yıllarda. Öncesi maalesef yok. Verdiğim ilk sayılar tercüme edilirse bende sevinirim. Teşekkürler.

Dindar Diker

Çeviri & Balonlama
11 Nis 2009
2,456
8,502
İzmir
Vee ikinci dalya, arkadaşlar. 190. sayıdan itibaren de rahmetli Ali Recan'ın Alfa Yayınlarında verdiği bölümler başlıyor. Artık diğer paylaşımlarım olan Silver Surfer, The Incredible Hulk, Captain America, ROM the Spaceknigt ve Iron Man'ın kalan bölümlerini yetiştirebilmek için Fantastic Four'a ara veriyorum. Bakalım onlar ne zaman dalya diyecek? Hepinize iyi okumalar.