Conan Renkli Dizi Alfa Yayınları(1983-1984)Sayı 10 - Sonsuz Savaş

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,074
Sarıyer
Değerli dostlar;

renkli Conan'lara bir kaç sayı daha devam edeceğiz. Renkli sayı olmasına rağmen 82 sayfanın 30 a yakını siyah beyaz. Macerayı çizen belli değil ama bildiğiniz gibi o yıllarda bazı sayılar orjinal dergilerden kopyalanarak "anonim" yerli çizerler tarafından çiziliyordu ve bu çizerlerden şimdi meşhur olanlar var ki ben bir tanesini yakinen tanıyorum.

Sevgi & Saygı

file

Moderatör tarafında düzenlendi:
12 Şub 2010
15,006
543,897
Kapaktaki Çizgi Diyarı yazısı, Alfa Yayınları ambleminden daha çok yakışmış bence

Albay50 tayfunundan sonra , gulyabani kasırgası mevsimindeyiz

Her ikisine de teşekkür ve saygılar

serifengin

Onursal Üye
23 Eki 2009
2,616
6,035
İstanbul-İzmir
Kim acaba kim kim:)
Şaka bir yana hakikaten acaba dedim ve indirince evet bazı sayfaları tanıdım..
Özellikle Murillo adındaki şahsı bu ve diğer maceralarında çizdiğimi hatırlıyorum..
İnanılmaz olsada üzerinden seneler geçmiş olsada bu konturleri hatırlayabildim...
Size söz yarın ilk iş gidip ( bulabilirsem o eskilerinden ) çizim malzemesi alıp bir iki bir şey çiziktireceğim:)
Teşekkürler abicim gururlandırdın beni:d

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,294
4,478
Bu barbarı da seviyorum aslında,kafasına göre davranıyor,kimseye eyvallah etmiyor,bazen toplu kesim yapan hızlı bir kasap kesilse de sevimli gelen bir tarafı var işte.
Değerli kardeşim paylaşımın,ve emeğin için çok teşekkür ederim,eline,emeğine sağlık,en iyi akşamların olsun.

12 Şub 2010
15,006
543,897
Kim acaba kim kim:)
Şaka bir yana hakikaten acaba dedim ve indirince evet bazı sayfaları tanıdım..
Özellikle Murillo adındaki şahsı bu ve diğer maceralarında çizdiğimi hatırlıyorum..
İnanılmaz olsada üzerinden seneler geçmiş olsada bu konturleri hatırlayabildim...
Size söz yarın ilk iş gidip ( bulabilirsem o eskilerinden ) çizim malzemesi alıp bir iki bir şey çiziktireceğim:)
Teşekkürler abicim gururlandırdın beni:d

Hadi canım, inanmıyorum

bir nisan şakası mı bu, aylardan haberiniz yok mu

şerif amca, Conan çizmiş, hem de murillo'yu da

günün flaş haberi valla

bir yaşıma daha girdim

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,288
"Gulyabani" Kardeşim,
emekleriniz ve fedakarlığınız için samimi teşekkürlerimi sunuyorum.
Sevgi va saygılarla...

bayrakzaf.gif

neco50

Süper Üye
11 May 2010
2,731
1,872
Teşekkürler Gulyabani. Renli seriye gösterdiğin ilgi için sağol.