Catwoman #0 The New 52 Türkçe.

gvngngr

Çeviri & Balonlama
9 Tem 2011
40
554
Catwoman+(2011-)+000-000.jpg
Catwoman+(2011-)+000-001.jpg

Catwoman (Kedikadın) #0 (2012) The New 52

Türkçe Çeviri - Balonlama: gvngngr (Güven Güngör) /

Tarayan: Zone
Yazar: Ann Nocenti
Çizer: Adriana Melo - Julio Ferreira

The New 52'ye sert bir giriş yapan Kedikadın'ın seri öncesindeki hem anti-kahraman yönünün hem de öz kişiliğinin orijinlerine iniyoruz.​

Önceki Sayılar:
Catwoman #12 Türkçe
Catwoman #11 Türkçe
Catwoman #10 Türkçe
Catwoman #8 #9 Türkçe
Catwoman #6 #7 Türkçe #5 #4 #3 #2 #1

Arkadaşlar yoğun okul hayatı nedeniyle yarıda bıraktığım catwoman serisine 7 ay sonra geri döndüm. Tabii bu sürede foruma da girmediğim için, 7 ay önce forumda gördüğümüz, irtibat kurduğumuz dostlardan kimler hala buralarda merak ediyorum.
Yine bloguma ilgi çekici olduğunu düşündüğüm iki tane yazı yazdım. Okursanız mutlu olurum. Çeviri-balonlama konusunda: iç kapakta uğraşmaya üşendiğim bir kısım oldu çünkü arka planı gerçekten zordu(before the new 52'nin arkası), kusura bakmayın. Umarım keyif alırsınız. İyi okumalar dilerim :)

serifengin

Onursal Üye
23 Eki 2009
2,616
6,042
İstanbul-İzmir
Özlemişiz!
Ben şahsen artık elli altmış yıllık taramalardan çevirilerden bıktım!
Güncele en yakın olan işler birde bu iş gibi başarılıysa bayılıyorum :)
Taşlar gideceği yerlere gitmiştir umarım :p

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,545
28,679
İzmir
Seni ve Catwoman'ı özlemişiz sevgili arkadaşım.
Son iki günde iki sağlam dönüş oldu.

Çalışman için teşekkürler.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,090
36,928
İstanbul
En çok hırpalanan çizgi roman kahramanlarından birisidir herhalde, Catwoman. Ama dokuz canlı olunca onu öldürmek o kadar kolay olmuyor herhalde.

Nefis bir çalışma olmuş. Çalışma bu kadar güzel olunca alınan keyif de aynı oranda fazla oluyor.

Yeniden hoş geldin.

vkopuzoglu

Süper Üye
3 Mar 2010
1,536
957
Bursa
Eline sağlık ilk sürdüğün zaman okumuştum ve ne hikmetse yorum yapmamışım ayıp etmişiz. Devamı yalan mı oldu noldu yoksa basılmıyor mu?

gvngngr

Çeviri & Balonlama
9 Tem 2011
40
554
Eline sağlık ilk sürdüğün zaman okumuştum ve ne hikmetse yorum yapmamışım ayıp etmişiz. Devamı yalan mı oldu noldu yoksa basılmıyor mu?

Öncelikle yukarıdaki yorumlar için herkese teşekkür ederim :)

Catwoman serisinin akıbetini sordunuz sanırım. #12'den sonra #0 yayınlanıyor. Ardından yine #13, #14 diye gidiyor. Mesela #21'den önce bir tane de Annual #1 geliyor olması lazım. Ama onun dışında bir değişiklik yok. Şu an orijinal seri #30küsür'de ve devam ediyor. Tabi ben ne kadar yetişebilirim, orası tartışılır :)

Fakat 13 ve 14'ü zaten Ailenin Ölümü yan hikayesini çevirirken TççT halletmiş. O nedenle ben bundan sonra direk 15'e geçeceğim. 15'i yayınlarken de 13 ve 14 için TççT çevirilerini direk onların sitesindeki konunun linkini atarak paylaşacağım.

tborekci1

Yeni Üye
9 Mar 2013
18
11
catwoman

merhaba
İyi çalışmalar arkadaş
TÇÇT sitedeki 13 ve 14 telif hakları nedeniyle silinmiş.Bilginiz olsun istedim.
Çalışmalarınızda başarılar

kral911

Süper Üye
12 Ocak 2010
3,050
1,506
güzel bir seri 12. sayıya kadar soluksuz okudum..devam eder umarım..sağol.