Barataria Korsanları - Türkçe

okan1964

Onursal Üye
27 Ağu 2012
689
933
Odenat'a ne kadar teşekkür etsek azdır, Gandor08'e de öyle..
Sayın Darkopal, umarım kapakların devamını getirirsiniz..
Emeği geçen herkese yürekten teşekkürler..

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,296
4,489
Sevgili Odenat bu harika dizi için çok teşekkürler ederim,emeğiniz için sağolun varolun,iyi bir hafta sonu dilerim.

Darkopal

Yeni Üye
25 Ocak 2010
28
191
Bursa

Kapak çok güzel olmuş Barataria yazı fontunuz neydi acaba?

Ellerinize sağlık, farklı farklı yapınca ortaya gerçekten güzel şeyler çıkıyor.

Barataria - fontuyla,

Korsanları - fontuyla.

Kapağı beğendiyseniz, diğer sayılar içinde yeni kapaklar hazırlayabilirim.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,090
36,891
İstanbul
Haluk Abi durumu iyi özetlemiş: "Diyar'a bir haller olmuş" :)

Sevgili odenat'ın hızına, üretkenliğine şapka çıkartıyorum. İlk sayıda olduğu gibi bu yeni sayılarda da büyük keyif alacağımdan eminim. Ellerine sağlık, sevgili odenat. Sevgili gandor08 ve Darkopal'a da ayrıca teşekkür ediyorum. Hârikasınız.

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,006
20,673
Gaziantep
Bu paylaşımlarını da Simya'da olduğu gibi orijinal kapakları ile sunsaydın (veya onlarıda koysaydın) bence daha hoş olurdu.İsteyen istediği gibi kapaklar üzerinde oynardı.

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,062
76,073
hiçbiryerde :)
Okuyup sonra yorum yazayım diyorum
ama bu günlerde belli olmaz önce teşekkür
edeyim sonra okurum artık.
Ellerinize sağlık odenat, arada bakmak lazım
buraya maaşallah hızla hazırlıyorsunuz maceraları;
ayrıca Gandor08 ve Darkopal'a
kapak ve diğer her şey için teşekkürler...

timed

Onursal Üye
19 Eki 2009
2,330
9,556
Dostlar , ne kadar hızlısınız.
Merakla 5. sayıyı bekliyordum.
Çok sürükleyici bir macera.
Hemen okumaya başlamak istiyorum.
Bakalım Napolyon'un kızı ne yapacak ?
Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

haziran

Süper Üye
19 Ocak 2010
1,351
3,946
Nasıl bir emektir, çabadır tahmin edebiliyorum ve kucak dolusu alkışlıyorum :) elinize sağlık.

necropol

Onursal Üye
11 Eyl 2011
513
2,479
Bana çizgi romanın süper kahramanlardan ibaret olmadığını hertürlüsünü okuyup ufkumu genişletmemi sağlayan ve bu sitede çizgi romanın her çeşitini bulabileceğimi söyleyen tanırsınız sanırım kendiside çizgi roman çeviri & balonlama yapıyor panda78'e teşekkür ederim bu site sayesinde süper ötesi paylaşımları okuyorum emeklerinize sağlık.

muratusta

Süper Üye
14 Ağu 2012
570
2,148
İSTANBUL
emek veren herkese çok teşekkür ederim süper çalışmalar süper eserler harbidende arşivlik eserler saygılar sevgiler

muratusta

Süper Üye
14 Ağu 2012
570
2,148
İSTANBUL
Bu seri devam eden bir serimi yoksa 7 ye kadarmı? Diğer serileride yükleme yapacakmısınız macera yarım kalmış gerçi devam edecek demişsiniz ama ne zaman diğerlerinide ekleyebilirsiniz.Merakla bekleyenlerdenim .Teşekkürler saygılar sevgiler

drgavsever

Kıdemli Üye
25 Haz 2010
216
725
Odenat rumuzlu bir arkadaşımız bir dönem çizgi diyarını kasıp kavurdu.Herkesten bir sürü övgüler aldı ancak son dönemde (2-3 aydan beri yaklaşık olarak) sitede hiç paylaşım yapmadı.Benim üzüldüğüm ise o dönemde memnuniyetlerini her fırsatta dile getiren ve yeni paylaşımlar bekleyen site takipçileri nedenini merak edip acaba odenata ne oldu niye paylaşımlarına son verdi diye sormadı.Ben bir kez admin arkadaşa mesaj atmamama rağmen yanıt alamadım.Merak ediyorum Odenata ne oldu? Neden sitede hiç aktif olmuyor? Yeni paylaşımlarını Çizgi Diyarında görebilecekmiyiz diye..Bu konuda bilgisi olanlar varsa ve beni aydınlatabilirse çok sevineceğim.Sevgi ve saygılarımla..
Gökhan Avsever

toxine

Onursal Üye
11 Mar 2013
1,002
3,302
Tespit edilemedi
Herhangi bir arkadaş paylaşım vermedi diye üzerine düşen vazifesini yerine getirmemiş gibi yargılanmaması gerektiğini düşünüyorum. Sağlığı sıhhati yerinde olsun, işi gücü vardır veya artık paylaşım yapmaya ayıracak zamanı yoktur.
Paylaştıkları için teşekkür etmek emeğe saygı göstermek için gerekir ancak aksini düşünmek yanlış olur. Tabiki yeni çizgiler gelirse memnun oluruz.

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,045
20,254
Kamlançu
Odenat dostumuzun son dönemde bazı özel sorunları vardı. O yüzden ara verdi. Bu süreçte diyara gelmediği doğrudur, diğer platformlarda da (facebook gibi) görünmüyor. Attığım mesajlara cevap alamadım ben de. Belki başkaları da sormuşlardır. Bilmeden paylaşım yaparken iyiydi, paylaşım yapmıyor kimse sormuyor diye eleştirmek yersiz bir iştigal olur. İnşallah problemlerini halledip geri döner.

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,369
141,854
SAyın odenatın çevirilerini zevkle takip edenlerden birisiydim. Ama odenatı hangimiz tanıyoruz, şahsen biliyoruz veya görüştük. Ne iş yaptığını sağlık durumunun ne olduğunu müsaitmi değilmi onu hiç birimiz bilmiyoruz.

Bunu yöneticilerimizinde bileceğini zannetmiyorum. Müsait olunca gelir, çeviri yaparsa o güzel çevirilerini okuruz.

Yoksa forumda kimse kimseye zorla onu yap bunu yap demiyor, ayrıca gönül işidir bu iş. Gönlü olmayan zaten katkıda da bulunmaz.

Temennim sayın odenatın o güzelim çevirilerle aramızda olması.

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,844
Bu seri devam eden bir serimi yoksa 7 ye kadarmı? Diğer serileride yükleme yapacakmısınız macera yarım kalmış gerçi devam edecek demişsiniz ama ne zaman diğerlerinide ekleyebilirsiniz.Merakla bekleyenlerdenim .Teşekkürler saygılar sevgiler

Merhabalar, serinin kalan kitaplarını her yerde arıyorum, internete düşmediler. Bulsam hemen çevireceğim. Ben de merak içindeyim :Ğ

Bu arada diğer korsan serilerimize devam ediyoruz.

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,844
Barataria Korsanları'nın 4. sezonu Ocak'ta başlıyor. Kitap çıkar çıkmaz Türkçe olarak forumumuzda olacak, siparişi verdim Glenat'a :)

timed

Onursal Üye
19 Eki 2009
2,330
9,556
Sevgili odenat ,
Ne kadar muhteşem bir adam olduğunu sana daha evvel söyleyen oldu mu ?