Bandidos 2. Bölüm

12 Şub 2010
15,006
544,114
image000lyl.jpg

image066.jpg

Bugün yapılması kararlaştırılmış olan Antalya Buluşması'na katılacağını açıklamış olan
Sayın Hadon, Sayın Murtaza5 ve Sayın Daltas
Şahsında tüm çizgi roman tutkunlarına
Saygılarımla

Moderatör tarafında düzenlendi:

Melih41

Yönetici
4 Ağu 2012
3,699
48,579
ikinci hamle için de çok teşekkürler sevgili Profesör. Güzel paylaşımına
çok teşekkürler, macera kaç hamlede mat olacak?

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,846
137,918
Eline sağlık abi.
Antalya'lı gençleri:D bir arada görmek güzel olacak,inşaallah resim olur:)
Teşekkür ederim.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,090
36,929
İstanbul
En zorlu işlere soyunmaktan hiç çekinmiyorsun, abi. İnsanın gözünü korkutacak kocaman bir kitabı tarıyorsun.

Umarım bu paylaşımlar artık sessiz kalan dostlarımızı bir miktar teşvik eder de hiç olmazsa "like" butonuna basarak beğenilerini ifade ederler, iki satır yazı yazarlar. Arada sırada bu dostlarımıza sitem edesim geliyor. Bu gün o günlerden birisi. Neyse...

Tarama için, düzenleme için, çizgi roman okumak için ayırabileceğin zamanı bu işlere harcadığın için, etrafımızda-başımızda olduğun için, engin gönlün için ve daha pek çok şey için çok teşekkür ediyorum.

Ellerine ve yüreğine sağlık, abi.

12 Şub 2010
15,006
544,114
Mehmet Ali, raven ve diğer bir çok dost koca koca ciltleri bana mısın demeden tek atışta paylaşıyorlar

Sevgili melih41 dostum daha kaç atış olduğunu sormuş, tek atış:) kaldığını söyleyeyim

Ben ki, " devamı var, arkası yarın " ları sevmeyen bir kuşaktanım, çünkü ömrümüz bunlarla geçti, kontenjanı çoktan doldurduk. Bizim zamanımızda küçücük fasiküllerle Teksas, Tommiks, Teks fasiküllerinin en heyecanlı yerinde kitap bitiyordu ve devamını ertesi hafta değil de piyangodan ikinci el devam sayısını takas veya sinema önlerinde bulduğumuzda okuyabiliyorduk. Onun için çizgi romanı bölmeyi sevmiyorum ve Tam Macera çizgi romanı seviyorum. Gel gör ki ihtiyarlıktan:) koca kitabı bölüm bölüm tarayıp paylaşmak zorunda kalıyorum.

Bu ara hem hastam olduğundan, bayram ve diğer nedenlerle, ama asıl ihtiyarlıktan:D genelde bölümleri gün aşırı paylaşırken bu kez epey aradan sonra paylaşabiliyorum ama yüz sayfaya yakın taradım bir seferde kendimi bir nebze affettirmek için.

İnşallah bundan sonraki bölümde kitabın geriye kalan kısmını bir defada paylaşacağım.

Sevgili direnc11 dostum

Biliyorsun ki sen, ben, hepimiz çizgi romanı ve çizgi roman severleri seviyoruz ve like dahil beklentimiz olmaksızın paylaşım yapıyoruz. Ama gönlümden geçen şu ki, paylaşılanı okumayıp direkt arşive atan arkadaşları değil de okuyanı yeğ tutuyorum ve okunmasını tercih ediyorum. Ne kadar çok okunursa o kadar mutlu oluyorum. Çünkü okuyanla gönül birliğim, ortak zevklerim oluşuyor, aynı dilden, aynı gönülden oluyorum, sohbetimiz daha anlamlı oluyor. Okumadan arşivleyen arkadaşım ancak arşivci oluyor, itiraf edeyim bendeniz biriktirmek değil paylaşmanın daha zevkli olduğu kanısındayım.

Selamlar, sevgiler, saygılar dostlarım...

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,067
76,155
hiçbiryerde :)
Okuduğum ve beğendiğim bir western hikayesi.
İyi bir Tex macerasını düşünün,daha keyiflisi
diyebilirim bir one shot olarak.
Sevgili profesör,umarım her şey yolunda gider,
selam ve sevgilerimle...