"Aslan gibi" veda!.. Galatasaray 3 - Real Madrid 2

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,606
35,132
İstanbul
c8ikt5s.png

Galatasarayımız, Şampiyonlar Ligi çeyrek finalinde 3-0'ın rövanşında Türk Telekom Arena'da Real Madrid'i ikinci yarıda bulduğu goller ile 3-2 mağlup ederek göğsümüzü kabarttıi. Bu skorla Şampiyonlar Ligi'ne veda etsek te yabana atılacak bir takım olmadığımızı cümle aleme göstermiş olduk.Tebrikler Fatih'in aslanları..

Son düzenleme:

caretta

Onursal Üye
24 Ağu 2011
2,948
23,834
Kıbrıs
İlk maçı 3-0 kaybetmişiz.Tur şansı mucizeye bağlı.İkinci maça çıkıyorsun ve ilk yarıyı 1-0
mağlup kapatıyorsun.İkinci yarı sanki 3 nisan 2001'in tekrarı.70.dakikada 3-1 galip duruma
geliyorsun.Bu öyle kolay bir iş değil.Karşında dünyanın en iyi futbolcularına sahip Real
Madrid defansa çekilmiş.Turu geçmeye skor yetmedi ama Türk halkına bu güzelliği
yaşatan Galatasaray'a çok teşekkürler.Tarihi bir galibiyet daha aldık artı 1 milyon avro
da kasaya!:)

12 Şub 2010
15,006
544,091
Elendi ama maçı da aslanlar gibi kazandı

Cimbomlu dostların üzülmesine gerek yok, bu yıl bu kadar oldu, bence bu kadarı bile büyük başarıdır.

lion35

Aktif Üye
26 Mar 2009
463
2,182
İzmir
Tebrikler Galatasaray 71. dakikadan sonra real madrid'e korku bize heyecan yaşattın.İnşallah seneye daha ileriye gideriz.

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,067
76,149
hiçbiryerde :)
Tebrik ederim,gurur verici bir sonuç.
Galatasaray bir zafer kazanabilir
diye içimden düşünmüştüm...
Maçı izleyemedim ama gerçek olabilirmiş...
Futbolun güzelliği bu işte...

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,135
20,727
ilk maçta inanç ve konsantrasyon eksikliği turu getiremedi.
galatasaray en az real madrid kadar güçlü bir takım.
fenerbahçe ile sevinmek istiyorum.haydi fener senden bir
zafer gelsin.

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,606
35,132
İstanbul
ilk maçta inanç ve konsantrasyon eksikliği turu getiremedi.
galatasaray en az real madrid kadar güçlü bir takım.
fenerbahçe ile sevinmek istiyorum.haydi fener senden bir
zafer gelsin.

İlk maçta hakem 2 net penaltımızı es geçti ayrıca onların ikinci golünden hemen önce olan pozisyonda Drogba'ya fual vardı. İnsan bunları da hesaba katınca, turu kaçırdığı için hayıflanmadan edemiyor. Dün gece Real Madrid karşısında Galatasaray'ı destekleyen Fenerbahçelilere, Lazio karşısında başarılar dilerim.

Son düzenleme: