Altıncı His - The Sixth Sense - 1999 (imdb 250)

tancel

Aktif Üye
21 May 2020
150
1,150
0167404.jpg

YÖNETMEN: M.Night Shyamalan
OYUNCULAR: Bruce Willis, Haley Joel Osment, Toni Collette, Olivia Williams
Brrip
908 Mb
1h 48min
1920x1040
Tam uyumlu türkçe altyazılı
mkv
imdb 8.2
Dram, Gizem, Gerilim

KONUSU: Sekiz yaşında bir çocuk olan Cole Sear karanlık güçlerin etkisi altındadır. Zaman zaman hayaletler tarafından ziyaret edilen bu çocuk, gölgelerin arasından ortaya çıkıveren hayaletlerle kendi iradesi dışında bağlantılar kurmakta ve bu durumdan çok korkmaktadır. Kendisinde normal ötesi bir takım güçlerin var olduğunun farkına varan küçük çocuk bunların sebebini anlayamadığı gibi çektiği acıları da çocuk psikoloğu Malcolm Crowe'un dışında hiç kimseye anlatamamaktadır. Ancak küçük hastasındaki doğaüstü yeteneklerin gerisindeki esrar perdesini aralamaya çalışan psikoloğun çalışmaları ilerledikçe her ikisinde de bir takım korkutucu ve açıklanamaz gelişmeler başlayacaktır.

cizgicicocuk

Çeviri & Balonlama
9 Haz 2016
340
4,009
Yıl 2000 yazı. Akşam üstü bir arkadaşı ziyaret ediyorum. Yemekten sonra videoda bu filmi izliyoruz. Gece yarısına doğru eve doğru yola çıktım. Yolun karanlık olduğu bir yerde dikiz aynası birden buharla kaplandı ve o yaz sıcağında araba buz gibi oldu. Yol ıssız olduğundan korkudan ne durabiliyorum ne de yolu görüyorum. Allah'tan yolda başka araba yok. Zar zor bir benzin istasyonuna attım kendimi. Böylede bir anısı var bu filmin bende. 😂