'5 Nisan Avukatlar Günü' kutlu olsun!

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,606
35,132
İstanbul
Avukatlar-G-n.png

Hukukun üstünlüğüne ve adalete inanmış, hakkın ve hukukun savunucusu,
bu mesleğin gerçek anlamda hakkını veren tüm avukatların "Avukatlar Günü" olsun.
Diyarda tanımaktan onur duyduğum Sevgili Savaş abimin, Sevgili Abolardis üstadımın ve de bu onurlu mesleği yerine getiren diğer tanımadığım avukat üyelerimizin de Avukatlar Gününü özellikle kutluyor, merhum Haluk ağabeyimizi de özlem ve de rahmetle anıyorum.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,997
83,930
Kasımpaşa
Teşekkür ederim. Ben de rahmetli Haluk abinin şahsında adalet ve hak arayışının önünde hiçbir engelin kalmadığı bir gelecek umuduyla tüm avukatların gününü kutluyorum.

orpa

Çeviri & Balonlama
23 Tem 2015
1,333
32,505
İzmir
Sizlere en çok gereksinim duyacağımız bu günlerde,
yanımızda olduğunuzu bilmenin verdiği güvenle
tüm Avukat dostların bu günlerini kutluyorum.

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,370
141,915
Avukatlar günü kutlu olsun. Rahmetli Haluk Abi başta vefat eden avuların mekanı cennet olsun, hayatta olan arkadaşlarımızada başarılar dilerim.

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,545
28,679
İzmir
Avukatlık çok değerli bir meslek. Rahmetli Ünsal amcam ve çok değerli büyüğüm rahmetli Haluk ağabeyim de avukattı. Allah mekanlarını cennet eylesin.
Çizgi Diyarı sayesinde bir çok avukat dost edindim.
Bütün avukat dostlarımın Avukatlar Gününü kutlarım.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,582
Hukukun üstünlüğüne inanan ve insan onuruna yakışır bir adalet sağlamak için büyük sorumluluk üstlenen tüm avukat dostlarımızın Avukatlar Günü kutlu olsun.

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,453
Çok değerli Haluk bey rahmetli başta olmak üzere bütün meslektaşlarımızın avukatlar gününü tebrik ediyorum.
Bugün de hatırlanmak , değerli dostlar arasında olduğumuzu görmek ayrıca onur verici.
Dosyalar arasında sıkışıp kalmış bir vaziyette ,kendimden , zamanımdan çalarak işleri yetiştirmeye çalışırken bir dost selamı çok şey unutturdu bana.
Sevelim,sevilelim Dünya kimseye kalmaz.
Bütün dostlara ,çizgi roman severlere,büyük insanlık ailesi olarak her cana içtenlikle teşekkür ediyorum.

gitarisyen

Çeviri & Balonlama
7 Ara 2016
460
3,804
Hiçbir Şey Ülkesi
Birkaç gündür şehir dışında işlerim olduğundan bu başlığı görmeme rağmen mesaj yazamamıştım. Ancak şimdi yazma fırsatı buldum ve (emeklilliğine birkaç yıl kalmış bir kamu avukatı olarak) hemen yazıyorum:

Ben de başta değerli profesör'ümüz sevgili ve rahmetli Haluk Ağabey olmak üzere, sevgili savok ve abolardis'le birlikte Çizgi Diyarı'ndaki tüm avukat dostlarımızın 5 Nisan Avukatlar Günü'nü kutluyorum.

Ve "avukat" deyince aklıma hep ilk gelen ve beni hem güldürüp hem düşündüren karikatürü paylaşmak istiyorum:

2xwwzt2.jpg